Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Про компанію

  • Місія

Ми працюємо для підвищення добробуту наших клієнтів. Підвищуємо ефективність технологічних процесів, реалізуємо стратегії економії ресурсів. Дбайливо ставимось до ресурсів своєї компанії і гідно винагороджуємо співробітників.

  •  Виробництво електронних приладів і систем Ивелси ®.

ТОВ "Південно-Уральські Технічні Системи Управління" створено в 1999 році. Запускаючи проект з розробки та виробництва електронних приладів і систем Ивелси ®, ми зробили ставку на найсучасніше обладнання і прямі контакти з виробниками компутворюватися колектив для організації економічного виробництва.

  •  Постачання і монтаж "під ключ" обладнання для птахофабрик

У 2006 році було прийнято рішення про старт нового напрямку діяльності - комплексна поставка обладнання та монтаж «під ключ». У числі пріоритетних об'єктів пташники, інкубатори, цехи забою. Наші партнери: Техна, Big Dutchman, Petersime, ChickMaster, Востокптицемаш,  П'ятигірськсельмаш, Агровент та ін. - відомі на ринку виробники обладнання для птахівництва. В даний час все більше і більше клієнтів довіряють нам масштабні і важливі реконструкції своїх об'єктів.

  •  Виробництво світлодіодних систем освітлення пташників

У 2010 році компанія почала розробку та виробництво світлодіодних систем освітлення пташників


П'ять причин, щоб працювати з нами:

1. Гарантії якості

Ми повністю гарантуємо якість нашої продукції. На будь-які типи приладів Ивелси ® поширюється гарантія 3 роки. Тільки сучасне обладнання та надійна якість комплектуючих дозволяє давати нам настільки серйозні гарантії.

2. Кращий вибір систем

Кожен напрямок нашої роботи припускає реалізацію повної закінченої лінійки обладнання Ивелси®. Будь-який клієнт, що має потребу (в рамках даного напрямку) може отримати найбільш ефективне рішення своєї задачі. Зробити економічно виправданий вибір.

3. Поставки точно в термін

У монтажних і сервісних бригад Ивелси® не існує календарних вихідних і святкових днів - так само як і у Вашої птиці, яка повинна потрапити в обладнані пташники та інкубатори точно до певного часу. Постачання точно в строк - найвища цінність для кожного співробітника нашої компанії.

4. Технічна підтримка

Де б не знаходилося Ваше підприємство, наші кваліфіковані інженери нададуть Вам професійну консультацію з установки та експлуатації обладнання.

5. Реальний досвід роботи з пташниками

 Ми пишаємося своїми замовниками. За 13 років роботи на ринку 125 птахівничих підприємств надали нам честь і довіру, ставши клієнтами нашої компанії. Вибравши обладнання Ивелси®, вони змогли поліпшити свої виробничі показники, підвищити ефективністьость і надійність свого бізнесу. Разом - ми рухаємося далі, створюємо нові продукти, прагнемо стати краще.

Приймаючи рішення про реконструкцію своїх об'єктів виробництва, не забудьте звернутися до нас, ми постараємося виконати Ваші завдання з максимальною якістю.

Співробітники

Лучкина Любовь Викторовна
монтажник РЭА 5 розряду

Розробка

Контролер освітленості Ивелси ® Рассвет

Призначений для автоматичного управління освітленням, у відповідності з технологічною програмою.