Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Блог

Последние

Наша компанія брала участь у V Воронезькому агропромисловому форумі Наша компанія брала участь у V Воронезькому агропромисловому форумі
У Москві пройшла Міжнародна виставка «Золота осінь - 2013» У Москві пройшла Міжнародна виставка «Золота осінь - 2013»
У Москві завершилася Міжнародна виставка «М'ясна промисловість. Курячий Король/ VIV Russia 2013». З 21 по 23 травня 2013 року в Москві, в Крокус Експо прошла виставка «М'ясна промисловість. Курячий Король», в якій наша компанія взяла участь і представила свою унікальну продукцію.
В Києві, Україна, пройшла XVII міжнародна виставка elcomUkraine 2013

С 23 по 26 апреля 2013 года в Киеве в выставочном центре «КиевЭкспоПлаза» по адресу: ул. Салютная, 2-Б, состоялась XVII международная выставка elcomUkraine 2013. 

Івелси® представить свою продукцію на XVI Міжрегіональному «Весняному будівельному ярмарку. Енергоресурсозбереження». С 9 по 12 апреля 2013 года в г. Челябинске состоится Шестнадцатая межрегиональная выставка «Весенняя строительная ярмарка. Энергосбережение. Коммунальное хозяйство».
Івелси® готується до виставки «М'ясна промисловість курячий Король/ VIV Russia 2013» Наша компанія активно готується до участі у Наша компанія активно готується до участі у виставці «М'ясна промисловість. Курячий Король/ VIV Russia 2013», яка пройде з 21 по 23 травня в Москві, в Крокус Експо.
У Харкові, Україна, відбулася V Українська конференція з інкубації яєць с.-х. птахи "Сучасні підходи до технології інкубації яєць сільськогосподарського птаха"

Компанія "ИВЕЛСИ Україна" брала активну участь в республіканському форумі

У Ганновері відбулася міжнародна спеціалізована виставка по устаткуванню для птахівництва і тваринництва " EuroTier".

Керівництво компанії відвідало виставку з метою налагодження ділових контактів зі світовими виробниками устаткування

Виставка "Animal Farming Ukraine - 2012"

Компанія "ИВЕЛСИ Україна" взяла участь у виставці "Animal Farming Ukraine - 2012", яка проходила в Києві в листопаді цього року

На ЗАТ "РАВИС - птахофабрика Сосновская" змонтована нова система управління кормоцехом виробництва Ивелси®

У рамках переоснащення існуючого кормоцеха на ЗАТ "РАВИС - птахофабрика Сосновская" нашою компанією змонтована і запущена в роботу новітня система управління кормоцехом

Співробітники

Лучкина Любовь Викторовна
монтажник РЭА 5 розряду

Розробка

Блок аварійної сигналізації Ивелси® СКИП АЛАРМ

Призначений для правильної організації незалежної лінії аварійної сигналізації в інкубаторіях