Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

На ЗАТ "РАВИС - птахофабрика Сосновская" змонтована нова система управління кормоцехом виробництва Ивелси®

У рамках переоснащення існуючого кормоцеха на ЗАТ "РАВИС - птахофабрика Сосновская" нашою компанією змонтована і запущена в роботу новітня система управління кормоцехом.

Масштабний проект реалізований на майданчику Еткульского відділення птахофабрики, і полягає в комплексному переоснащенні цехів по приготуванню кормів новітнім устаткуванням виробництва Ивелси®.


Бригадами Ивелси® на кожному з 5 поверхів кормоцеха встановлені шафи управління різними процесами виробництва комбікормів, пульти управління, виконаний монтаж ліній зв'язку і підключення усієї автоматики до єдиного диспетчерського пульта.

Управління процесом приготування комбікорму робиться оператором з диспетчерського пульта на базі настільного комп'ютера. Єдиний диспетчерський Пульт Ивелси® ДП забезпечує спостереження, моніторинг і дистанційне керування основними системами кормоцеха, а також виконує функцію аварійної сигналізації, аналізу отриманої інформації, створення звітів і роздрук їх на принтері.

Застосування високоточних тензодатчиків і сучасної електроніки дозволяє добитися головного: високоякісного комбікорму із стабільним складом від замісу до замісу.

Цей комплекс, що управляє, може встановлюватися як у рамках реконструкції існуючих кормоцехів, так і при постачаннях нових ліній устаткування.

 

  

 

Система управління кормоцехом вирішує наступні завдання:

1. Автоматизоване управління лінією завантаження, лінією змішування, лінією вивантаження :

  • Програмування траси завантаження і вивантаження, програмування рецептів і алгоритмів змішування;

2. Точне дозування в процесі змішування;

3. Облік сировини(компонентів), що входить, і приготованого комбікорму;

4. Робота в ручному і автоматичному режимах;

5. Документування процесу приготування кормів.

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Діммер серії Ивелси® ЛСС ДЛ

Призначений для регулювання яскравості свічення компактних люмінесцентних ламп (КЛЛ) з функцією захід/світанок (плавне включення і виключення ламп)

Входить до складу систем Ивелси ЛСС