Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Виставка "Animal Farming Ukraine - 2012"

Компанія "ИВЕЛСИ Україна®" взяла участь у виставці "Animal Farming Ukraine - 2012", яка проходила c 31 жовтня по 2 листопада 2012 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою г.Киев, Броварський проспект, 15.

На фото наш стенд А03 : світлодіодне освітлення для птахівництва і тваринництва, мікроклімат для пташників, мікроклімат для інкубаторів

Виставка "Animal Farming Ukraine - 2012" по праву займає лідируюче місце серед усіх сільськогосподарських виставок і відрізняється спеціалізацією за уявленням рішень для птахівництва і тваринництва.

Компанія "ИВЕЛСИ Україна®" презентувала нові рішення і розробки по світлодіодному освітленню і мікроклімату, що брала участь в цій виставці. Відвідувачі стенду мали можливість безпосереднього оперативного порівняння з конкурентними зразками продукції на виставці, і визначитися з вибором партнера в перспективі.

Такі виставки дають велику кількість потенційних клієнтів, а пряме спілкування з першими особами птахофабрик і технічними фахівцями дозволяє оперативно отримувати зворотний зв'язок і дає можливість довести очевидні переваги світлодіодного освітлення Ивелси® Сведиос®:

  • якість(власне виробництво),
  • надійність(тільки перевірені і якісні комплектуючі від світових лідерів: Южн.Корея, Німеччина, Швейцарія, США, Великобританія, Фінляндія),
  • інновації(ключові рішення патентуються і не мають аналогів на ринку).

На виставці Animal Farming Ukraine 2012 ми вибрали для презентації нові розробки Ивелси®:

- систему світлодіодного освітлення Ивелси® Сведиос®  для багатоярусних клітин(5 - 8 ярусів) несучки(у проходах) з ідеальними показниками по рівномірності освітленості годівниць клітин по горизонталі і вертикалі за рахунок застосування інноваційних светотехнических рішень;

- систему управління кормоцехом;

- мікроклімат для пташника.

Затребуваність продукції Ивелси® у черговий раз отримала підтвердження і безпосередньо на виставці були укладені угоди на постачання:

  • систем освітлення в декілька пташників для підлогового утримання бройлера;
  • систем освітлення в декілька пташників для клітинного утримання несучки;
  • системи мікроклімату для інкубаторів ИВЕЛСИ® СКИП.

Отримані принципові домовленості з ключовими клієнтами на довгострокову співпрацю по постачанню систем світлодіодного освітлення.

Найближча виставка, в якій Ивелси-Україна® планує брати участь, - V Українська конференція "Сучасні підходи до технології інкубації яєць сільськогосподарського птаха", який пройде в м. Харкові з 4 по 6 грудня 2012 р.

Організаторами конференції є Українське відділення Всесвітньої наукової асоціації по птахівництву і Відділ птахівництва Інституту тваринництва НААН.

Конференція в м. Харкові стане п'ятим по рахунку республіканським форумом фахівців в області інкубації і спрямована на підвищення кваліфікації директорів, завідувачок, зоотехніків, ветлікарів, механіків інкубаторно-птахівницьких підприємств і цехів інкубації.

Співробітники

Щипунов Евгений Александрович
інженер-електронщик

Розробка

Пульт управління роздатчиком кормів спіральним Ивелси® РКС

Призначений для управління однією спіральною лінією роздачі корму.