Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

У Харкові, Україна, відбулася V Українська конференція з інкубації яєць с.-х. птахи "Сучасні підходи до технології інкубації яєць сільськогосподарського птаха"

З 4 по 6 грудня 2012 р. в Харкові проходила п'ята по рахунку конференція "Сучасні підходи до технології інкубації яєць сільськогосподарського птаха".

Організаторами конференції виступили Українське відділення Всесвітньої наукової асоціації по птахівництву Інституту тваринництва НААН(Відділ птахівництва) і Асоціація птахівницьких підприємств "Птахопром України"

П'ятий по рахунку республіканський форум зібрав фахівців в області інкубації і ставив метою підвищення кваліфікації директорів, завідувачок, зоотехніків, ветлікарів, механіків інкубаторно-птахівницьких підприємств і цехів інкубації.

Склад учасників конференції був дуже різноманітний:

  • Фахівці інкубаторних станцій і цехів племінних підприємств усіх форм власності
  • Представники фірм, що виробляють і поставляють ветеринарні препарати, устаткування, птахівницький племінний матеріал
  • Представники комбікормових заводів, виробники преміксів, кормових добавок і вітамінів

Основні напрями роботи конференції включали декілька тематик:

  • Інкубація і репродукція сільськогосподарського птаха, інкубаційне устаткування
  • Ветеринарні і санітарні вимоги до інкубації, якості продукції, і умов утримання птаха
  • Зміни і доповнення в нормативній документації по птахівництву
  • Забезпечення інкубаторних підприємств по птахівництву племінною продукцією власного виробництва і експортних постачань
  • Комплексне сервісне обслуговування споживачів інкубаторних підприємств літературою, кормами і кормовими добавками, ветеринарним препаратами, технологічним устаткуванням і так далі.

Компанія "ИВЕЛСИ Україна" брала активну участь в конференції.

Директор "ИВЕЛСИ Україна" Рогоза Павло Юрійович виступив з доповіддю на тему: "Система управління процесом інкубації ИВЕЛСИ® СКИП. Світлодіодне освітлення для пташників ИВЕЛСИ® СВЕДИОС®".

Представлена птахівникам автоматизована система управління процесом інкубації Ивелси® СКИП викликала інтерес у фахівців.

Програмно-апаратний комплекс АСУ СКИП, призначений для автоматизованого управління процесом інкубації в інкубаторіях птахівницьких господарств, вирішує завдання по модернізації і диспетчеризації інкубаторіїв, дозволяючи досягти максимально високих відсотків виведення на наявних інкубаторах.

Склад АСУ СКИП Ви можете подивитися тут.

Переваги впровадження АСУ СКИП дивитеся тут.

Реалізовані проекти із застосуванням АСУ СКИП на птахофабриках: Бархатовская, Бектышская, Гайская, ГК Чернавское, Камышловская, Приишимская, Орская, Пышминская та ін.

Представлене на конференції світлодіодне освітлення Ивесли® Сведиос® дає енергоефективні і прості рішення для будь-якого типу змісту птаха. Широка лінійка світлодіодних систем для підлогового і клітинного утримання птаха дозволяє птахівникам економити на освітленні, дотримуючись усіх технологічних параметрів за допомогою автоматики і програмованих контроллерів освітлення від Ивелси®.

На закінчення варто відмітити дружню і теплу атмосферу конференції, чому немало сприяла хороша організація заходу, технічне забезпечення доповідачів необхідними програмними засобами, а також завершальна екскурсія по пам'ятках одного з найкрасивіших міст України.

Ви можете викачати наш електронний каталог з продукцією у форматі .pdf безпосередньо з сайту компанії www.ivelsy.ru, або послати нам запит на е-мэйл компанії sales@ivelsy.ru і ми вишлемо його Вам поштою.

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Пульт управління Ивелси СВЕДИОС ДС ПУ

Призначений для управління лініями освітлення в пташнику, де встановлена система СВЕДИОС, як в ручному, так і в автоматичному режимах