Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

У Москві завершилася Міжнародна виставка «М'ясна промисловість. Курячий Король/ VIV Russia 2013».

 

З 21 по 23 травня 2013 року в Москві, в Крокус Експо прошла виставка «М'ясна промисловість. Курячий Король», в якій наша компанія взяла участь і представила свою унікальну продукцію. 

 

Майже 10 років дана виставка є місцем зустрічі представників харчової і сільськогосподарської промисловості зі всього світу, що спеціалізуються на утриманні і вирощуванні тварин, виробництві яйця, кормів, переробці м'ясної і молочної сировини. 

 

Дана виставка – унікальний міжнародний проект, єдиний у всій Росії, охоплює практично весь світовий агропромисловий ринок.  Цього року у виставці взяли участь більше 400 компаній з 36 країн світу: Бельгії, Австрії, Іспанії, Італії, Великобританії, Німеччини, Болгарії, Данії, Індії, Ізраїлю, Китаю, Ірландії, Йорданії, Франції, Фінляндії, Португалії, Нідерландів, Польщі, США, Швейцарії,  Чехії, Південної Кореї, Чилі, Білорусі, України, Росії і інших країн.

 

Представники цих країн продемонстрували на своїх експозиціях нові технології, інноваційні проекти і устаткування в області тваринництва, свинарства, птахівництва і інших областях.  В рамках виставки пройшов бізнес-форум «Комплексний підхід до забезпечення ветеринарного благополуччя птіцехозяйства», майстер-клас «Сучасна практика голландських птахівницьких господарств для російського птахівницького сектора», організований Голландським птахівницьким центром. 

 

Окрім цих заходів, на виставці були проведені наступні конференції: «Ключові аспекти сучасного індейководства», конференція з питань комбікормової промисловості, «Французькі інноваційні технології в області тваринництва і птахівництва», «Безпека і якість виробництва м'ясної продукції «від поля до прилавка»».

 

В ході виставки були підведені підсумки конкурсу інноваційних проектів, на участь в якому наша компанія подавала заявку.  Спочатку на конкурс було представлено 37 проектів, з яких винагороди отримали 16 компаній. 

 

Наша компанія на конкурсі представляла розробку світлодіодної системи освітлення для клітинного вмісту птиці Ивелси®Сведиос®Альфа-Струна, за яку отримала винагороду. 

 

Ивелси® на своєму стенді представила наступні розробки:

 

•Автоматичну систему управління процесом інкубації;

•Систему мікроклімату пташника;

•Світильники систем освітлення Альфа, Сигма, Гамма для освітлення пташників при клітинному і підлоговому  вмісті;

•Додаткове, супутнє устаткування для систем освітлення: діммери, таймери, пульти управління для автоматизованого управління і регулювання освітленням;

•Світильники світлодіодні загального освітлення: прожектори архітектурні, світильники консольні для  територій, світильники офісні, світильники промислові.

 

Хочеться відзначити, що для нашої компанії виставка прошла успішно, ми змогли зацікавити своєю продукцією відвідувачів виставки і придбали не лише потенційних, але і реальних клієнтів як в Росії, так і з інших країн світу. 

 

Сподіваємося на довгострокову, плідну співпрацю і зі свого боку обіцяємо і гарантуємо якість, надійність, а так само індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Лічильник імпульсів Ивелси® СТИМ

Призначений для обліку кількості відлічених доз, а так само управління процесом подачі корму.