Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Наша компанія брала участь у V Воронезькому агропромисловому форумі

        Наша компанія брала участь у V Воронезькому агропромисловому форумі. Подія відбулася 7 і 8 листопада за підтримки Уряду Воронезької області та Адміністрації Воронежа.

 
        Крім Воронежа та області свою продукцію представили компанії Москви, Санкт -Петербурга, Тули, Липецька, Амурської області, Ростова- на -Дону, Челябінська, Республіки Білорусь, Жуковського. Всього виставку відвідали більше 2000 фахівців .
 
        До складу ділової програми виставки входило безліч спеціалізованих семінарів . Наша компанія також провела семінар, на якому директор компанії Свистунов Ігор Вікторович представив технічні новинки.
 
        Серед відвідувачів виставки були і делегації від районів області, виставковий стенд відвідав глава регіону. Учасники виставки відзначили живий інтерес воронезьких студентів і викладачів до спеціалізованого обладнання, представленого на виставці.
 
        Організатори виставки та учасники високо оцінили представлені нашою компанією новинки, що підтверджує вручена золота медаль .
Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Пристрій контролю поста охорони УКП-2

Призначений для видачі тривожного повідомлення при спрацьовуванні підключених до пристрою сповіщувачів тривожної (охоронної) сигналізації