Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

У Москві пройшла Міжнародна виставка «Золота осінь - 2013»

У 2013 році наша компанія брала участь у виставці "Золота Осінь" . Виставка пройшла з 9 по 12 жовтня в ВВЦ м.Москва та це була 15-а за рахунком виставка .
 
Виставку відкривали голова Уряду Російської Федерації Дмитро Медведєв, а також інші офіційні особи : Аркадій Дворкович і Міністр сільського господарства Микола Федоров. Команду від челябінській області очолив губернатор Михайло Юревич .
 
Стенд Ивелси знаходився в зручному місці "на перехресті 3 -х доріг" по сусідству з колегами з Big Dutchman і відрізнявся від стендів інших учасників тим, що був залитий яскравим і приємним світлодіодним світлом . На виставці була представлена ​​значна частина асортименту світлодіодних світильників для птахівництва, а також зразки офісних і виробничих світильників.
 
На цій виставці керівництво компанії вирішилося показати широкій громадськості в повному обсязі всі системи освітлення, побудовані на осові струнної технології . Нагадаю, що за систему Альфа - Струна на виставці "Курячий король - 2013 " був отриманий Гран -Прі.
 
Технологія була розроблена і впроваджується на фабриках вже протягом 2 -х років, але з метою збереження комерційної таємниці на період отримання патентів не розкривалася у відкритих джерелах. (Тим паче, на ринку вже з'явилися перші підробки, хоча й сумнівної якості).
 
Струнна технологія дозволяє монтувати системи освітлення на пташниках без зачистки і оброблення проводів і значно зберегти витрати на мідну кабельно-провідникову продукцію . Також до плюсів можна віднести можливість простої і швидкої зміни розташування світильників в пташнику. Технологія струни дозволяє спростити завдання рівномірного освітлення, адже світильники можуть бути менших розмірів, а їх кількість - побільше.
 
На виставці була величезна кількість відвідувачів і, звичайно ж, наш стенд, що світиться як сонце привертав увагу багатьох відвідувачів.
 
В цілому, ми задоволені результатами виставки і готові радувати якісною продукцією, несучої світло і радість, наших нових і постійних клієнтів.
 

Продукція Ивелси® удостоїлася золотої медалі 


Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Пульт управління інкубатором Ивелси® СКИП ПУ ИПВ

Призначений для управління промисловими інкубаторами УНИВЕРСАЛ-55, ИУП-Ф-45, ИУВ-Ф-15