Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Пульт управління устаткуванням подачі корму Ивелси® ОПК

Пульт ОПК-300-ТС-В1-К2-УЗ-ПУ призначений для управління обладнанням роздачі і завантаження корму.

Технічні характеристики

 • Напруга живлення - 3-фазне,  50Гц 380В±10%
 • Кількість керованих двигунів шнека завантаження - 1 шт.
 • Напруга живлення двигуна шнека завантаження - 3-фазное, 50Гц 380В±10%
 • Пдеотужність двигуна шнека завантаження - 1,5 кВт
 • Кількість керованих електроклапанів - 2 шт.
 • Напруга живлення електроклапана - 1-фазне,  50Гц 220В±10%
 • Мощность електроклапана - 300 Вт 
 • Кількість датчиків рівня корму, що підключаються - 1 шт.
 • Кількість підключаємих  датчиків вагів - 3 шт.
 • Управління завнішніми модулями електрозадвижок - Да
 • Використовуваний запобіжник -0,25А

Робота пульта

1. Об'емне дозування

Транспортер кормів спіральний ТЗ-1.5 послідовно завантажує корм з бункера зберігання кормів Б1 в бункери– дозатори БД1…БДх, де х – число бункерів-дозаторів. Як тільки корм доходить до останньої точки бункера-дозатора БДх і засипатися до рівня датчика Еmax: датчик спрацьовує (ланцюг управління розмикається), завантаження кормів зупиняється. У міру роздачі кормів із бункерів-дозаторів датчик Еmax переходить в початковий стан (замикає ланцюг управління), транспортер включається і процес завантаження повторюється.

2. Вагове дозування

2.1. З використання вагыв платформних ВП. Транспортер кормів спіральний ТС1 подає корм з бункера зберігання кормів Б1 в бункер – дозатор ланцюгового кормороздавача, встановлений на вагах платформних ВП.

Корм поступає в бункер-дозатор до тих пір, поки не спрацює ″замкнеться″ (після набору заданої ваги) геркон вагів ВП, при цьому відключається двигун спірального транспортера подачі корму і відкривається електрозасувка бункера – дозатора ланцюгового кормороздавача, і корм поступає в бункер – живильник ланцюгового кормороздавача. Цикл завантаження корму на цьому завершується.

Після роздачі корму цикл завантаження повторюється в ручному (кнопка ПУСКУ-СТОП), або в автоматичному (від зовнішнього таймера) режимах.

При цьому цикл завантаження починається із закриття електрозасувки бункера – дозатора ланцюгового кормороздавача.

Якщо устаткування укомплектоване ручною засувкою, то вона відкривається і закривається вручну, при цьому ланцюг управління електрозасувкою шунтується перемичкою згідно з схемою електричної підключення.  

В разі використання декількох одноконтурних ланцюгових кормороздавачів, кожен кормороздавач забезпечений своїм бункером-дозатором БД1 ÷ БДх і відповідно вагами платформними ВП1 ÷ ВПх.

В цьому випадку корм послідовно поступає в бункер-дозатор кожного кормороздавача до тих пір, поки не спрацює ″замкнеться″ (після набору заданої ваги) геркон вагів ВП, при цьому закривається електроклапан, встановленого на відповідній тічці транспортера завантаження ТС1, і корм поступає в наступний бункер-дозатор. Після заповнення останнього (далекого від бункера зберігання кормів) бункера-дозатора відключається двигун спірального транспортера подачі корму і відкриваються електрозасувки всіх бункерів – дозаторів ланцюгових кормороздавачів (для запобігання утворенню склепіння корму в бункері), і корм поступає у відповідні бункери – живильники ланцюгових кормороздавачів. Цикл завантаження корму на цьому завершується.

Після роздачі корму цикл завантаження повторюється в ручному (кнопка ПУСКУ-СТОП), або в автоматичному (від зовнішнього таймера) режимах.

При цьому цикл завантаження починається із закриття електрозасувок бункерів – дозаторів ланцюгових кормороздавачів. Якщо устаткування укомплектоване ручними засувками, то вони відкриваються і закриваються вручну, при цьому ланцюг управління електрозасувкою шунтується перемичкою згідно з схемою електричної підключення.

У міру роздачі кормів з бункерів-дозаторів геркон вагів ВП розмикається, після цього можливо почати цикл завантаження.

Для захисту двигуна транспортера ТС1-ТСх передбачений аварійний датчик Eмакс, який зупиняє подачу при забиванні транспортера кормом

2.2. З використанням вагів важелів ВР. В цьому випадку корм послідовно поступає в бункер-дозатор кожного спірального кормороздавача до тих пір, поки не спрацює ″замкнеться″ (після набору заданої ваги) геркон вагів ВР1÷ВРх, при цьому закривається електроклапан, встановленого на відповідній тічці транспортера завантаження ТС1, і корм поступає в наступний бункер-дозатор БД.

Після заповнення останнього (далекого від бункера зберігання кормів) бункера-дозатора відключається двигун спірального транспортера подачі корму. Цикл завантаження корму на цьому завершується.

Після роздачі корму цикл завантаження повторюється в ручному (кнопка ПУСКУ-СТОП), або в автоматичному (від зовнішнього таймера) режимах.

2.3. З використанням вагів проточних ВД-1. Цикл завантаження включається в ручному (кнопка ПУСКУ-СТОП), або в автоматичному (від зовнішнього таймера) режимах.

Відповідно до технологічних нормативів на пульті управління вагів задається добова або разова (при 2-3 кратному годуванні) норма корму (кількість схилів), детальніше дивитися Керівництво по експлуатації лічильника СТИМ.

Досягши заданої норми корму спрацьовує реле лічильника і зупиняє процес завантаження. При цьому корм, який знаходиться в бункері-накопичувачі БН виробляється до спустошення бункера (розмикання датчика Емин).

Корм подається на проточні ваги ВД-1 транспортером ТС1 з бункера зберігання кормів Б1 і поступає в приймальний бункер-накопичувач БН. З бункера-накопичувача транспортером ТС2 корм подається відповідно до прийнятої технологічної схеми в бункери-дозатори БД або в бункери-живильники БП ланцюгових або спіральних кормороздавачів.

В разі використання декількох кормороздавачів, вони заповнюються по черзі і к-ть корму, що поступає в кожен з них, регулюється за допомогою телескопічних труб так, щоб в кожен бункер поступала однакова к-ть корму.

У приймальному бункері-накопичувачі БН встановлюються датчики Емин (Емин. бунк) і Емакс (Емакс.бунк). Датчик Емакс захищає бункер-накопичувач від пересипання і зупиняє машину МП-1, що просіює, і транспортер подачі ТС1. Датчик Емин зупиняє транспортер ТС2 за відсутності корму в бункері-накопичувачі для запобігання роботі транспортера ТС2 без корму.

3. Завантаження з використанням машини, що просіює

Для запобігання попаданню в кормороздавачі твердих фракцій і відповідно виходу їх з ладу (заклинювання ланцюга або спіралі) рекомендується вживання машини для просіювання МП-1.

Використання машини, що просіює, можливе як при ваговому дозуванні, так і при об'ємному дозуванні корму. Вона легко вбудовується в будь-яку технологічну схему розміщення устаткування.

При використанні машини просіювання в лінії завантаження корму, корм з бункера зберігання кормів Б1 подається транспортером подачі корму ТС1 в машину МП-1, що просіює.

Далі корм з машини МП-1 для просіювання поступає на ваги проточні ВД-1, або, в разі їх відсутності, безпосередньо в приймальний бункер-накопичувач БН, і далі транспортером подачі корму ТС2 послідовно подається в бункери – дозатори БД1÷БДх або в бункери – живильники БП1÷БПх .

У бункері-накопичувачі встановлюються датчики Емин (Емин. бунк) і Емакс (Емакс.бунк). Датчик Емакс захищає бункер-накопичувач від пересипання і зупиняє машину МП-1для просіювання, і транспортер подачі ТС1. Датчик Емин зупиняє транспортер ТС2 за відсутності корму в бункері-накопичувачі.  

4. Завантаження з використанням електроклапанів ЭК

Електроклапан застосовується при ваговому дозуванні корму. Корм поступає з транспортера завантаження ТС1-ТСх по тічці у відповідний бункер-дозатор БД1÷БДх до тих пір, поки не буде набрана задана вага. Після набору заданої ваги з пульта управління подається команда на закриття, електроклапан закриває засувку, і корм поступає в наступний бункер-дозатор. Відкриття електроклапана здійснюється командою з пульта управління після спустошення бункера-дозатора (бункера-живильника).  

5. Завантаження з використанням електрозасувок

Електрозасувка застосовується при ваговому дозуванні корму. Перед початком завантаження в бункер-дозатор БД1÷БДх з пульта управління подається команда на закриття засувки. Засувка закривається. Після закриття електрозасувки починається процес завантаження корму. Корм поступає в бункер-дозатор БД1÷БДх до тих пір, поки не буде набрана задана вага. Після набору заданої ваги в бункері-дозаторі подача корму в цей бункер припиняється (перекривається електроклапаном, уручну і так далі). Корм поступає в наступний бункер-дозатор. Після заповнення всіх бункерів-дозаторів з пульта управління подається команда на відкриття всіх електрозасувок під бункерами. Починається процес роздачі корму.  
 

Зразкове розташування устаткування:Ім’я: *
Email: *
Телефон: *
Повідомлення: *


Інші прилади в цій серії:

Ніпельна система напування Входить до складу системи напування пташника
Вузол водопідготовки Входить до складу системи напування пташника
Пульт управління роздавальником кормів ланцюговим Ивелси® РКЦ Призначений для механізації і автоматизації процесу роздачі кормів
Пульт управління роздатчиком кормів спіральним Ивелси® РКС Призначений для управління однією спіральною лінією роздачі корму
Таймер програмований ФРОНТ-2Р Ивелси® Призначений для управління двома незалежними релейними виходами відповідно до вибраної програми
Електропастух Івелси® ЕП-3 Призначений для запобігання сидіння птиці в місцях поїння / годування
Лічильник імпульсів СТІМ Призначений для обліку кількості відлічених доз, а також управління процесом подачі корму
Годівниця Годівниця для систем годування при підлоговому вмісті всіх видів птиці
Контрольна годівниця Контрольна годівниця для систем годування при підлоговому вмісті всіх видів птиці
Проточні ваги з лічильником Ивелси® СТИМ Призначені для обліку витрати кормів в пташнику
Пульт управління подачею зернових компонентів Призначений для управління подачею зернових компонентів
Датчики рівня корму ємнісні Призначені для вживання як елементи управління технологічними процесами в різних галузях промисловості

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Блок управління мікрокліматом у фургонах яйцевозів Ивелси® СОВА

Призначений для управління мікрокліматом у фургонах яйцевозів і циплятовозів