Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Проекти

Проекти "пiд ключ"

 
 ОАО "Кожуховская" птицефабрика специализируется на производстве яиц, суповых наборов, продаже живых кур.
Нашей компанией на фабрике была смонтирована светодиодная Система Сведиос® Гамма (24V) - светильники в проходах между клетками
 
 
 
 
  ПАО "Кожуховское"
 

На ООО "Баштанская птицефабрика" нашей компанией смонтирована светодиодная Система Сведиос® Гамма (24V) - светильники в проходах между клетками ООО "Баштанская птицефабрика"
 


Хозяйство СТОВ "ППЗ Коробовский" расположено в северо-восточной части Черкасской области, в центральной зоне лесостепи Украины, на левом берегу кременчугского водохранилища. В состав хозяйства входят четыре населенных пункта. На расстоянии 30 км находится населенный областной центр - город Черкассы, на расстоянии 10 км -районный центр, г. Золотоноша, к железнодорожной станции Золотоноша II-7 км.
Текущая деятельность СТОВ "ППЗ "Коробовский":
 -выращивание уток;
 - выращивание мяса и субпродуктов утки-бройлер;
- производство инкубационных яиц и суточного молодняка утки;
 - оптовая и розничная торговля мясными продуктами;
- оптовая и розничная торговля племенной продукцией утководчества и др.
На птицеплемзаводе "Коробовский" нами установлена •Система управления процессом инкубации Ивелси® СКИП Птицеплемзавод 'Коробовскии'
 
 
 Корпорация "Агро Овен" - одна из крупнейших аграрных компаний в Украине. Торговые операции по реализации готовой продукции на рынке Украины осуществляет торговый дом корпорации. Продукция реализуется в крупнейших розничных сетях и собственных фирменных торговых точках под ТМ "Золотко".
На птицефабрике в п.Соленое Днепропетровской области наша компания смонтировала светодиодную Систему Сведиос® Гамма (24V) - светильники верхнего освещения ООО "Агро Овен"
 

 
  "Винницкий бройлер"-крупнейший перерабатывающий птицеводческий комплекс в Украине. Он входит в число самых больших птицекомбинатов в Европе.
На одном из птицекомбинатов, в г. Ладыжин Винницкой области, нами смонтирована  Система Сведиос® Гамма (220V) - светильники верхнего освещения

 
Птицефабрика "Винницкий бройлер"
 
 
 
 Птицефабрика ЗАО "Дружба народов Нова" (г. Красногвардейское, АР Крым) входит в состав группы компаний "Мироновский хлебопродукт" .
ОАО "Мироновский хлебопродукт" является крупнейшим украинским производителем продукции птицеводства (ТМ "Наша Ряба") и представляет собой вертикально интегрированный комплекс из предприятий, специализирующихся от производства кормов,инкубационных яиц, выращивания крупного рогатого скота и кур до переработки и реализации готовой продукции.В г. Красногвардейское, АР Крым , нашей компанией смонтирована Система Сведиос® Гамма (220V) - светильники верхнего освещения в птичниках и мясокомбинате.

 
  ЗАО "Дружбы Народов Нова"
 
 
 Система управления процессом инкубации Ивелси® СКИП
 
  ООО "Ленинский инкубатор"
"Уралбройлер" холдинг владеет в Пермском районе птицефабриками — «Кишертской» Кишертская птицефабрика
ВАТ «Удмуртська птахофабрика» - єдина спеціалізована бройлерна птахофабрика в Удмуртії, входить до субхолдинг «Птахівництво та переробка м"яса птиці» агрохолдингу «Комос ГРУП». Підприємство входить до складу 100 найбільш великих і ефективнихвиробників сільгосппродукції Росії, на його частку доводиться 75,4% загального обсягу м"яса птиці в Удмуртії.

  У рамках вдосконалення технологічного процесу вирощування птиці ТОВ "ЮУТСУ" був укладений договір з птахофабрикою на поставку системи освітлення ЛСП у пташниках для підлогового і кліткового утримання птиці. За 7 років співпраці наша фірма змонтувала більше десятка таких систем освітлення. 
У липні 2010 г в пташнику 18х96м була змонтована система люмінесцентного освітлення для підлогового утримання бройлерів Ивелси® ЛСП. Загальна кількість встановлених світильників - 64шт.
     
У листопаді 2010 г встановлена система люмінесцентного освітлення для підлогового утримання бройлерів Ивелси® ЛСП.
      
      
У липні 2011 р. був вироблений монтаж светдиодной системи освітлення Ивелси® Сведиос® Гамма в 10 пташниках.  
      
      
У вересні 2011 р. фахівцями нашої компанії був зроблений монтаж светдиодной системи освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа для бройлерів, клітинне устаткування ТБА- 4, виробництва ПО ""ТЕХНО"(Україна). На пташник габаритами 24х12м було встановлено 864 світильники з колірною температурою 2700К. Середнє електроспоживання на пташник складає 0,9 кВт/ч, при максимальній освітленості 100Лк.
      
      
У серпні 2012 р. фахівцями нашої компанії був зроблений монтаж светдиодной системи освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа для бройлерів, клітинний зміст. На 6 пташниках габаритами 12х66м було змонтовано 6 систем освітлення. Також в 5 пташниках були встановлені системи освітлення Сведиос® Гамма.
В ноябре 2012 года был поставлен 1 комплект светодиодного освещения Ивелси® Сведиос® Гамма для напольного содержания бройлеров в птичнике размером 12х66м.
Грунтуючись на нашому багаторічному досвіді, сміємо стверджувати, що дане обладнання буде не тільки показувати відмінні результати, але і приносити задоволення від роботи!
Відгуки про нашу роботу з ВАТ " Удмуртська птахофабрика" Ви можете прочитати тут. ВАТ "Удмуртська птахофабрика"
В “Равіс - Птахофабрика Сосновськая” унікальне птахівницьке підприємство, визнаний лідер м"ясного виробництва Росії, який входить в п"ятірку найбільших бройлерних фабрик Росії.
Сосновська птахофабрика «Равіс» – це основний підрозділ агрохолдінга, що забезпечує велику частку вироблюваної продукції. Підприємство розташоване в Сосновськом районі (п.Рощино) в 15 км. від м. Челябінська, засновано в 1981 році.
Птахофабрика здійснює інкубацію яйця для здобуття добових курчат, вирощування курчат-бройлерів, їх подальший забій, оброблення і глибоку переробку м"яса птиці (виробництво ковбасної продукції і м"ясних напівфабрикатів). Окрім цього, на підприємстві є підсобне господарство, де ведеться вирощування свиней.
ТОВ “Равіс - птахофабрика Сосновська” - підприємство замкнутого циклу виробництва: від племінного яйця і кормовиробництва до переробки м"яса бройлера і реалізації продукції в мережі фірмової торгівлі, яка включає більше 150 магазинів і відділів в Челябінської області і за її межами. Замкнутий цикл виробництва і принцип “поле-прилавок” дозволяє здійснювати контроль за якістю продукції буквально на кожному етапі.     У складі агрохолдінга - три племрепродуктора, Єткульський, Шершневський і Пісчаний продуктивністю більше 50 млн. штук племінного яйця в рік.
У 2010 р. на птахофабриці було змонтовано два комплекти люмінесцентного освітлення ІВЕЛСІ® ЛСП, устаткування для підлогового вмісту і вирощування бройлерів, система мікроклімату.
   
    
   
У 2011 р. на відділенні Пісчане почалася великомасштабна модернізація систем освітлення з ламп розжарювання на світлодіодне освітлення. Компанія ТОВ "ЮУТСУ" змонтувала п"ять комплектів світлодіодного освітлення ІВЕЛСІ® СВЕДІОС®  Гамма для підлогового утримання.
   
   
  

У грудні 2011 року на птахофабриці був вироблений монтаж нової світлодіодної системи Сведиос® Гамма
   
У червні 2012 року на птахофабрику було поставлено 3 комплекти світлодіодного освітлення Ивелси Сведиос Альфа для клітинного утримання бройлерів. Світлодіодне освітлення в трьох корпусах 72х96м було змонтоване силами фахівців птахофабрики.
   
У липні 2012 на 3 трьохзальні корпуси габаритами 72х96м було поставлено і смонитровано світлодіодне освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа
   
    
У серпні 2012 року на птахофабриці була змонтована система світлодіодного освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа.
У листопаді 2012 року було поставлено 4 комплекти люмінесцентного освітлення Газолек в пташники розміром 12х78м. ЗАТ "РАВІС- птахофабрика Сосновська"
ТОВ "Глазовська птахофабрика"

ТОВ "Глазовська птахофабрика" працює з 1973 року, випускає харчове яйце, яєчний порошок, м"ясо птиці і його переробки. Також птахофабрика займається племінним гусеводством і виготовленням пухо-перових виробів.

Зараз птахофабрика входить в субхолдинг «Птахівництво і переробка м"яса птиці» агрохолдінга «КОМОС ГРУП». Підприємство працює по замкнутому технологічному циклу, основу промислового стада складають кури кросу «Хайсекс Коричневий».

В рамках вдосконалення технологічного процесу вирощування птиці ТОВ "ЮУТСУ" був поміщений договір з птахофабрикою на постачання системи освітлення ЛСП в пташниках для підлогового і клітинного вмісту птиці. За 7 років співпраці наша фірма змонтувала більше десятка таких систем освітлення.

Ми гордимося тим, що беремо участь у реалізації цього проекту і вносимо свій внесок у розвиток сільського господарства Росії. Наше обладнання буде не тільки показувати відмінні результати, але і приносити задоволення від роботи!
  ТОВ "Глазовська птахофабрика"
Птахофабрика Рефтінська - унікальне птахівницьке підприємство по виробництву м"яса бройлерів на Середньому Уралі. Воно було засноване в 1983 році. Підприємство постійно нарощує виробництво, з кожним роком збільшуючи випуск м"яса птиці. У 2010 році, птахофабрикою вироблено 39 209 тонн високоякісного м"яса птиці бройлерів.
У серпні 2011 року на птахофабриці було змонтовано світлодіодне освітлення Івелсі® Сведіос® Альфа для бройлерів.
    
    
   
У квітні 2012 року на птахофабрику була поставлена і змонтована світлодіодна система освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа, 1 корпус для клітинного утримання бройлерів.
  
   
/netcat_files/Image/CIMG4753_watermask.jpg Птахофабрика Рефтінська
ОАО «Новосибирская птахофабрика» є базовим підприємством, довкола якого відбувалося формування агропромислового об"єднання. Воно розташоване поблизу станції Евсино Новосибірської області. Територія підприємства складає 145 гектар, на яких розміщуються цехи інкубації, ремонтного молодняка, батьківського стада, промисловий цех, м"ясо-переробний комплекс і ряд допоміжних підрозділів. Підприємство динамічно розвивається і переходить на все сучасніші технології. В рамках національного проекту підтримки АПК притягуються засоби, які направляються на газифікацію підприємства, створення цеху по переробці м"яса птиці, виробництво ковбас і напівфабрикатів, забійну лінію, що передбачає якісну обробку тушки з врахуванням її подальшої переробки. 

ТОВ "Південно-Уральські Технічні Системи Управліня" заключили договори з Новосибірською птахофабрикою на поставку і монтаж:
липень 2009 року: інкубатор 10 млн. яєць в рік: Chick Master Millenium
У серпні 2009 года: змонтовано і введено в експлуатацію 5 пташників 18х96 м, в яких було встановлено клітинне устаткування фірми «Big Dutchman» "EGS-CARRE-4E" для утримання курчат-бройлерів.
У лютому 2010 року:  на птахофабриці відкрився новий цех, призначений для переробки м"яса птиці. Об"єкт був побудований за чотири місяці. Це перша і єдина в Новосибірській області автоматизована лінія продуктивністю 6 тис. голів в годину, що дозволяє переробляти до 48 тис. бройлерів в зміну, або 25 тис. тонн продукції в рік. Всі процеси тут повністю автоматизовані. Наприклад, голландська лінія сортування «Stork» і «Marel» за допомогою комп"ютерної програми сама відбирає бройлери. Лінія сортування оснащена лазерною системою оцінки якості м"яса, яка дозволяє фотографувати курку в трьох проекціях і, таким чином, визначати її якість. Зображення виводиться на комп"ютер, і оператор направляє її або на першу категорію фасовки, або на лінію розпилювання. Раніше все це виконувалося вручну. Тепер же машина повністю управляє технологічним процесом. Вартість проекту склала більше 500 мільйонів рублів.
 

   
  
   
  
 У липні 2010 року: на птахофабриці було змонтоване і введене в експлуатацію 3 пташники 18х96 мв, в яких фахівцями нашої компанії було встановлено наступне устаткування:

  клітинне устаткування фірми «Техна» для вмісту курчат-бройлерів;
  системи годування;
  системи напування;
  системи продольного стрічкового видалення посліду;
  системи каркасної частини батареї;
  система вивантаження птиці;
  підключення газогенераторів;
  система люмінесцентного освітлення ІВЕЛСІ ЛСП .


   
  
В грудні 2010 року : на птахофабриці нами було змонтовано та введено в експлуатацію 7 пташників розміром 18х96 м, в яких було встановлено наступне обладнання:
       

  кліткове обладнання фірми «Big Dutchman» "Avimax AMX150FO", для утримання курчат-бройлерів;
  монтаж електросилового обладнання;
  монтаж вентиляційного устаткування: шахти витяжні, припливні клапана, торцеві вентилятори, жалюзі припливні, комп"ютер клімату, шафа управління вентиляцією; аварійна сигналізація;
  системи годування;
  системи напування;
  системи продольного стрічкового видалення посліду;
  системи каркасної частини батареї;
  система вивантаження птиці;
  підключення газогенераторів
  система люмінесцентного освітлення ІВЕЛСІ ЛСП.  
    
  У березні
    2011 року: 1 пташник : клітинне устаткування Техна, 4 яруси - світлодіодна система освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа
  
  
   
  
   
  Відгуки про нашу роботу з ВАТ "Новосибірська птахофабрика" Ви можете прочитати тут
  
  
      
ВАТ «Новосибірська Птахофабрика»
М"ясокомбінат Раменський був створений у 1974 році.
Сьогодні М"ясокомбінат Раменський - це єдине в Московському регіоні м"ясопереробне підприємство по виробництву екологічно чистих м"ясопродуктів, що володіє сучасним технологічним комплексом і що самостійно здійснює весь процес переробки, від забою худоби, випуску ковбас і делікатесів до відвантаження готової продукції під замовлення конкретного споживача.

Компанією ТОВ "ЮУТСУ" в липні 2009 року на "М"ясокомбінаті Раменський" була змонтована лінія по переробці відходів: екструдерная лінія "ИВЕЛСИ® ЛКПД".
  "Раменський М'ясокомбінат"
Птахофабрика Челябінська — одне з найбільших сучасних автоматизованих птахівницьких підприємств, що виробляє більше 1,5 мільйонів штук яєць в добу.Воно було засноване в 1974 році., входить в п"ятірку найбільших птахівницьких підприємств Росії.
Напрями діяльності: виробництво, переробка, зберігання і реалізація сільськогосподарської продукції.
У вересні 2011 року на птахофабриці був вироблений монтаж нової світлодіодної системи освітлення Івелсі® Сведіос® Гамма

  
  
   Птахофабрика Челябінська
"Птахофабрика Середньоуральська" - це підприємство, побудоване в квітні 1973 року. Це перша фабрика в Свердловської області по виробництву м"яса птиці. Її проектна потужність - 2 млн. бройлерів з виробництвом 3068 т м"яса живої ваги в рік.  На території птахофабрики знаходяться 3 корпуси ремонтного молодняка, 7 корпусів маточного стада, інкубаторій, 31 корпус бройлерів, ветеринарна і зоолабораторії, забійний і ковбасний цехи, кормоцех.
Напрями діяльності: вирощування бройлерів, виробництво курячих напівфабрикатів.
В рамках реалізації плану розвитку птахофабрики, на підприємстві в 2004 році почався перехід з системи освітлення з ламп розжарювання на енергозбережні лампи.     
У липні 2010 року була поставлена система світлодіодного освітлення ІВЕЛСІ® СВЕДІОС® СІГМА для бройлерів на пташник 18*40м, з вжитком електроенергії 3 050 кВт/год.
     
У травні 2011 року на птахофабриці було змонтовано світлодіодне освітлення ІВЕЛСІ® СВЕДІОС® АЛЬФА для бройлерів. Перевага даної системи в тому, що над кожною годівницею встановлено по одному світильнику - що забезпечує рівномірне освітлення незалежно від кількості ярусів в батареї.
   
      
      
      
У серпні 2012 року на птахофабриці була змонтована світлодіодна система Сведиос Гамма(24В) в пташнику розміром 24х96м, 8 ліній освітлення, підлоговий зміст ГУП СО «Середньоуральська птахофабрика"
На сьогоднішній день ТОВ «Меженіновська птахофабрика» - сучасне підприємство з динамічним розвитком, займає одне з провідних місць в Сибірському регіоні з виробництва та переробки м"яса курчат-бройлерів.

У 2007 році в рамках реалізації пріоритетного національного проекту «Розвиток АПК» на підприємстві була проведена повна модернізація виробництва. У інкубаторії введені в експлуатацію нові інкубаційні і вивідні шафи американської фірми «Chick Master », що забезпечують високу виводимість і надійну біобезпеку. У пташниках встановили системи підлогового утримання курчат з ніпельними напувалками і автоматичною кормораздачею. Цех забою і переробки був переведений на обладнання голландської фірми «MEYN».

У вересні 2010 року на птахофабриці монтажниками нашої фірми були змонтовані 5 пташників, утримання бройлерів: клітинне обладнання «Avimax AMX150FC», 4 яруси.
У березні - квітні 2012 року була поставлена і змонтований 2 комплекти світлодіодної системи освітлення Ивелси Сведиос Гамма(24В) в корпусах 24х84м з підлоговим змістом бройлерів.
  
   
Відгуки про нашу роботу з  ТОВ «Меженіновська птахофабрика» Ви можете прочитати тут ТОВ «Меженинівська Птахофабрика»
ТОВ «Чебаркульська птиця» — це сучасний багатопрофільний птахівничий комплекс з повним циклом виробництва як яєчної, так і бройлерної продукції. Щомісяця на майданчиках «Чебаркульської птиці» виробляється більше 23 мільйонів штук яйця, більше 1,5 тонн м"яса птиці (60 найменувань у сирої і готової продукції).

  У вересні 2007 року компанією ТОВ "ЮУТСУ" був укладений договір з ТОВ "Чебаркульський птах" на монтаж інкубатора   Petersime, продуктивністю 20 млн. яєць на рік: 
 
  

   
  

   
  
З відгуками про нашу роботу з ТОВ "Чебаркульська птиця" Ви можете ознайомитися тут.
 
  ТОВ "Чебаркульська птиця"
На даний момент СПК «Птахофабрика Гайська» є одним з кращих підприємств Оренбурзької області. З кожним роком розширюється сфера діяльності підприємства. В даний час СПК «Птахофабрика Гайська» є агропромисловим холдингом по виробництву і переробці різних видів сільськогосподарської продукції.
 
В 2003 році на птахофабрику нашою компанією було поставлено устаткування для інкубації АСУ СКІП, що включає:

  Диспетчерський пульт СКІП ДП;
  універсальний контролер клімату СКІП УКК 3.04;
  датчик температури і вологості СКІП УДТВ №2;
  датчик частоти обертання вентиляторів СКІП ДЧ-О;
  модуль зволодження СКІП УВЛ;
  модуль охолодження СКІП ОХЛ;
  радіатор охолодження Р-100;
  пульт для керування поворотом лотків СКІП ПОВ;
  переходні кабелі и т.д.


 
  
Відгуки про нашу роботу з Птахофабрикою "Гайська" Ви можете переглянути тут.
  СПК "Гайська птахофабрика", м. Гай
Компанія «Уралбройлер» - найбільше об"єднання агропромислового комплексу в уральському регіоні.

За останні роки повністю модернізовано виробництво, обладнання замінено на найсучасніше і нове, збільшений обсяг і асортимент продукції, що випускається.

ТОВ "Південно-Уральські Технічні Системи Управління" уклали договори із ЗАТ "Уралбройлер на поставку та монтаж:

в серпні 2009 - 1 пташник, зміст бройлерів: клітинне обладнання «Hartmann», 4 яруси

в липні 2010 - обладнання для утримання свиней
У червні 2011 -  монтаж клітинного устаткування «Carre» фірми Біг Дачмен  в 22 пташниках з установкою наступного устаткування

  світлодіодне освітлення для бройлерів при клітинному утриманні Сведіос® Альфа
  ліній  годування,
  ліній напування,
  продольного видалення посліду,
  поперечного видалення посліду (наклонний транспортер, шнек поперечный);
  монтаж вуличного бункера,
  поперечна кормороздача;
  вузел водопідготовки;
  монтаж вентиляційного устаткування: шахти витяжні, припливні клапана, торцеві вентилятори, жалюзі припливні, комп"ютер клімату, шафа управління вентиляцією; аварійна сигналізація.

 

   
  

   
  

   
  

   
  ЗАТ «Уралбройлер»
ВАТ "Усть-Каменогорська птахофабрика" 

ОАО "Усть-Каменогорська птахофабрика" розташована на території Республіки Казахстан
Компанія є вертикально інтегрованим виробництвом і включає   виробництво кормів, вирощування і розведення батьківського стада, процес інкубації і вирощування бройлерів, забійний цех і цех по переробці продукції, морозильні камери і склади готової продукції.  
   
Технологічно комплекс об"єднує всі етапи виробництва птиці - від вироблення високо збалансованих кормів і вирощування бройлерів до забою, оброблення птиці, виготовлення і упаковки готового продукту.
В ноябре 2011 г компанією "ГАС-Енергозбереження", що є нашим ділером в Республіці Казахстан, в 2-х пташниках для підлогового утримання бройлерів були змонтовані светодіодні системи Івелсі® Сведіос® Гамма.
У грудні 2011 р  в 2 -х пташниках цієї птахофабрики було встановлено ще 2 системи Гамма, виробництва Івелсі©.  

  
 

  
 

  
   ВАТ "Усть-Каменогорська птахофабрика"

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Пульт согласования Сведиос

Предназначен для питания светодиодных светильников напряжением питания 24 В и управления уровнем освещенности