Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

ТОВ «Меженинівська Птахофабрика»

ТОВ «Меженинівська Птахофабрика»

На сьогоднішній день ТОВ «Меженіновська птахофабрика» - сучасне підприємство з динамічним розвитком, займає одне з провідних місць в Сибірському регіоні з виробництва та переробки м'яса курчат-бройлерів.

У 2007 році в рамках реалізації пріоритетного національного проекту «Розвиток АПК» на підприємстві була проведена повна модернізація виробництва. У інкубаторії введені в експлуатацію нові інкубаційні і вивідні шафи американської фірми «Chick Master », що забезпечують високу виводимість і надійну біобезпеку. У пташниках встановили системи підлогового утримання курчат з ніпельними напувалками і автоматичною кормораздачею. Цех забою і переробки був переведений на обладнання голландської фірми «MEYN».

У вересні 2010 року на птахофабриці монтажниками нашої фірми були змонтовані 5 пташників, утримання бройлерів: клітинне обладнання «Avimax AMX150FC», 4 яруси.

У березні - квітні 2012 року була поставлена і змонтований 2 комплекти світлодіодної системи освітлення Ивелси Сведиос Гамма(24В) в корпусах 24х84м з підлоговим змістом бройлерів.
 

 

Відгуки про нашу роботу з ТОВ «Меженіновська птахофабрика» Ви можете прочитати тут

Співробітники

Щипунов Евгений Александрович
інженер-електронщик

Розробка

Діммер серії Ивелси® ЛСБ ДЛ

Призначений для регулювання яскравості свічення компактних люмінесцентних ламп (КЛЛ), у складі систем Ивелси ЛСБ

Може також керувати люмінесцентними лампами з дросельними баластами.