Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

ГУП СО «Середньоуральська птахофабрика"

ГУП СО «Середньоуральська птахофабрика"

"Птахофабрика Середньоуральська" - це підприємство, побудоване в квітні 1973 року. Це перша фабрика в Свердловської області по виробництву м'яса птиці. Її проектна потужність - 2 млн. бройлерів з виробництвом 3068 т м'яса живої ваги в рік.  На території птахофабрики знаходяться 3 корпуси ремонтного молодняка, 7 корпусів маточного стада, інкубаторій, 31 корпус бройлерів, ветеринарна і зоолабораторії, забійний і ковбасний цехи, кормоцех.

Напрями діяльності: вирощування бройлерів, виробництво курячих напівфабрикатів.

В рамках реалізації плану розвитку птахофабрики, на підприємстві в 2004 році почався перехід з системи освітлення з ламп розжарювання на енергозбережні лампи.  

У липні 2010 року була поставлена система світлодіодного освітлення ІВЕЛСІ® СВЕДІОС® СІГМА для бройлерів на пташник 18*40м, з вжитком електроенергії 3 050 кВт/год.

 

У травні 2011 року на птахофабриці було змонтовано світлодіодне освітлення ІВЕЛСІ® СВЕДІОС® АЛЬФА для бройлерів. Перевага даної системи в тому, що над кожною годівницею встановлено по одному світильнику - що забезпечує рівномірне освітлення незалежно від кількості ярусів в батареї.

 

   

   

   

У серпні 2012 року на птахофабриці була змонтована світлодіодна система Сведиос Гамма(24В) в пташнику розміром 24х96м, 8 ліній освітлення, підлоговий зміст

Співробітники

Щипунов Евгений Александрович
інженер-електронщик

Розробка

Блок аварійної сигналізації Ивелси® СКИП АЛАРМ

Призначений для правильної організації незалежної лінії аварійної сигналізації в інкубаторіях