Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

ЗАТ "РАВІС- птахофабрика Сосновська"

ЗАТ "РАВІС- птахофабрика Сосновська"

В “Равіс - Птахофабрика Сосновськая” унікальне птахівницьке підприємство, визнаний лідер м'ясного виробництва Росії, який входить в п'ятірку найбільших бройлерних фабрик Росії.

Сосновська птахофабрика «Равіс» – це основний підрозділ агрохолдінга, що забезпечує велику частку вироблюваної продукції. Підприємство розташоване в Сосновськом районі (п.Рощино) в 15 км. від м. Челябінська, засновано в 1981 році.

Птахофабрика здійснює інкубацію яйця для здобуття добових курчат, вирощування курчат-бройлерів, їх подальший забій, оброблення і глибоку переробку м'яса птиці (виробництво ковбасної продукції і м'ясних напівфабрикатів). Окрім цього, на підприємстві є підсобне господарство, де ведеться вирощування свиней.

ТОВ “Равіс - птахофабрика Сосновська” - підприємство замкнутого циклу виробництва: від племінного яйця і кормовиробництва до переробки м'яса бройлера і реалізації продукції в мережі фірмової торгівлі, яка включає більше 150 магазинів і відділів в Челябінської області і за її межами. Замкнутий цикл виробництва і принцип “поле-прилавок” дозволяє здійснювати контроль за якістю продукції буквально на кожному етапі. У складі агрохолдінга - три племрепродуктора, Єткульський, Шершневський і Пісчаний продуктивністю більше 50 млн. штук племінного яйця в рік.

У 2010 р. на птахофабриці було змонтовано два комплекти люмінесцентного освітлення ІВЕЛСІ® ЛСП, устаткування для підлогового вмісту і вирощування бройлерів, система мікроклімату.

 

   

 

У 2011 р. на відділенні Пісчане почалася великомасштабна модернізація систем освітлення з ламп розжарювання на світлодіодне освітлення. Компанія ТОВ "ЮУТСУ" змонтувала п'ять комплектів світлодіодного освітлення ІВЕЛСІ® СВЕДІОС®  Гамма для підлогового утримання.

 

 

У грудні 2011 року на птахофабриці був вироблений монтаж нової світлодіодної системи Сведиос® Гамма

   

У червні 2012 року на птахофабрику було поставлено 3 комплекти світлодіодного освітлення Ивелси Сведиос Альфа для клітинного утримання бройлерів. Світлодіодне освітлення в трьох корпусах 72х96м було змонтоване силами фахівців птахофабрики.

 

У липні 2012 на 3 трьохзальні корпуси габаритами 72х96м було поставлено і смонитровано світлодіодне освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа

 

   

У серпні 2012 року на птахофабриці була змонтована система світлодіодного освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа.

У листопаді 2012 року було поставлено 4 комплекти люмінесцентного освітлення Газолек в пташники розміром 12х78м.

Співробітники

Щипунов Евгений Александрович
інженер-електронщик

Розробка

Стенд перевірки Ивелси® СКИП СТЕНД

Призначений для перевірки працездатності універсального контроллера клімату СКИП УКК