Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

ВАТ "Удмуртська птахофабрика"

ВАТ "Удмуртська птахофабрика"

ВАТ «Удмуртська птахофабрика» - єдина спеціалізована бройлерна птахофабрика в Удмуртії, входить до субхолдинг «Птахівництво та переробка м'яса птиці» агрохолдингу «Комос ГРУП». Підприємство входить до складу 100 найбільш великих і ефективнихвиробників сільгосппродукції Росії, на його частку доводиться 75,4% загального обсягу м'яса птиці в Удмуртії.

  У рамках вдосконалення технологічного процесу вирощування птиці ТОВ "ЮУТСУ" був укладений договір з птахофабрикою на поставку системи освітлення ЛСП у пташниках для підлогового і кліткового утримання птиці. За 7 років співпраці наша фірма змонтувала більше десятка таких систем освітлення. 

У липні 2010 г в пташнику 18х96м була змонтована система люмінесцентного освітлення для підлогового утримання бройлерів Ивелси® ЛСП. Загальна кількість встановлених світильників - 64шт.

 

У листопаді 2010 г встановлена система люмінесцентного освітлення для підлогового утримання бройлерів Ивелси® ЛСП.

   

   
У липні 2011 р. був вироблений монтаж светдиодной системи освітлення Ивелси® Сведиос® Гамма в 10 пташниках.  

   

   

У вересні 2011 р. фахівцями нашої компанії був зроблений монтаж светдиодной системи освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа для бройлерів, клітинне устаткування ТБА- 4, виробництва ПО ''ТЕХНО"(Україна). На пташник габаритами 24х12м було встановлено 864 світильники з колірною температурою 2700К. Середнє електроспоживання на пташник складає 0,9 кВт/ч, при максимальній освітленості 100Лк.

   

   

У серпні 2012 р. фахівцями нашої компанії був зроблений монтаж светдиодной системи освітлення Ивелси® Сведиос® Альфа для бройлерів, клітинний зміст. На 6 пташниках габаритами 12х66м було змонтовано 6 систем освітлення. Також в 5 пташниках були встановлені системи освітлення Сведиос® Гамма.

В ноябре 2012 года был поставлен 1 комплект светодиодного освещения Ивелси® Сведиос® Гамма для напольного содержания бройлеров в птичнике размером 12х66м.

Грунтуючись на нашому багаторічному досвіді, сміємо стверджувати, що дане обладнання буде не тільки показувати відмінні результати, але і приносити задоволення від роботи!

Відгуки про нашу роботу з ВАТ " Удмуртська птахофабрика" Ви можете прочитати тут.

Співробітники

Лучкина Любовь Викторовна
монтажник РЭА 5 розряду

Розробка

Кабель підключення до шафи СКИП УКК-БМИ

Для підключення контроллера клімату СКИП УКК до інкубатора замість блоку БМИ-Ф-15