Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Кормоцехи

Система управління кормоцехом Ивелси КОМБИК

Призначення

Багато агропромислових підприємств мають в своєму розпорядженні цехи і заводи по приготуванню комбікормів. Наша компанія виробляє комплекс устаткування для управління процесами приготування комбікорму з диспетчерським пультом на базі настільного комп'ютера. Вживання високоточних тензодатчиків, а також сучасної електроніки дозволяє добитися головного: високоякісного комбікорму із стабільним складом від замісу до замісу.

Даний управляючий комплекс встановлюється, як в рамках реконструкції існуючих кормоцехів, так і при постачаннях нових ліній устаткування.

Мета

Автоматизоване приготування якісних комбікормів на наявному устаткуванні.

Системи кормороздачі

Призначення

Ми виробляємо лінійку устаткування для управління комплексами кормораздачі.

Устаткування, що постачається, може встановлюватися, як в рамках реконструкції, так і у складі нових систем кормороздачі.

Автоматизація процесів кормороздачі дозволяє добитися стабільніших приростів, а так само поліпшення інших показників. Підвищити економію кормів, а так само поліпшити культуру виробництва.

Мета

Управляти технологічними процесами роздачі кормів в пташниках, в ручному та автоматичному режимах.
 

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Пульти з таймером Ивелси® СТ

Призначені для управління циклами день / ніч в системах освітленням Ивелси® ЛСБ. Так само можливе інше використання, де необхідно комутувати трифазне навантаження, потужністю до 20А - по тимчасових програмах