Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Пристрій контролю поста охорони УКП-2

Загальні відомості

Пристрій призначений для: 

 • Контролю за несенням служби постовим з видачею тривожного сповіщення при виявленні факту порушення несення служби.
 • Видачі тривожного сповіщення при спрацьовуванні підключених до пристрою сповіщувачів тривожної (охоронної) сигналізації або при відключенні живлення пристрою 
 • Підтвердження факту спрацьовування пристрою або підключених до нього сповіщувачів тривожної (охоронною) сигналізації.

Пристрій також може бути використане в різних галузях народного господарства для контролю за роботою диспетчерів, операторів і т.п.

Пристрій може використовуватися для контролю за несенням служби постовим як на цілодобових постах охорони, так і на постах охорони з різним (визначеним) часом несення служби.

Пристрій здійснює контроль за несенням служби постовим шляхом періодичної перевірки його присутності на посту охорони у випадковий момент часу.

У пристрої передбачений режим примусової короткочасної зупинки постовим циклу періодичної перевірки, з подальшою перевіркою присутності постового на посту охорони.

Пристрій розрахований на спільну роботу з приймально-контрольними приладами (ПКП) і пультами централізованого спостереження (ПЦН), що видає сигнал "Тревога" при обриві шлейфу сигналізації (розмиканні контактів реле пристрою).

Електроживлення пристрою здійснюється від джерела напруги постійного струму з номінальною напругою 12В і величиною пульсацій не більш 100мВ (амплітудне значення)

Режим роботи пристрою - безперервний цілодобовий

1. Основні технічні характеристики

 • Діапазон живлячої напруги -(12±0,2) В;
 • Максимальний струм споживаний пристроєм, при контролі за несенням служби постовим на цілодобових постах охорона-не більше 45 мА;
 • Максимальний струм споживаний пристроєм, при контролі за несенням служби постовим на постах охорони з різним (визначеним) часом несення служби - не більше 55 мА.

Здатність навантаження вихідних контактів реле пристрою:

 • Робоча напруга, комутована контактами-не більше 72 В;
 • Робочий струм через контакти-не більше 30 мА;
 • Габаритні розміри блоку індикації сповіщувача ИО 102-1/1А «Педаль» (ТУ 25-7545.003-88) з вбудованим пристроєм - не більше 55х55х24 мм.
 • Маса блоку індикації сповіщувача ИО 102-1/1А «Педаль» (ТУ 25-7545.003-88) з вбудованим пристроєм - не більше 0,2 кг.
 • Середнє напрацювання пристрою повністю в черговому режимі-не менше 60000 годин.

2. Інформативність (кількість сповіщень) пристрою дорівнює 5, а саме:

 • извещение «Включення»
 • извещение «Норма»
 • извещение «Виклик постового»
 • извещение «Пауза»
 • извещение «Тривога»

Повідомлення «Включение» тривалістю (10 ± 0,6) секунд видається пристроєм при подачі напруги живлення шляхом переривистого включення світлодіодного індикатора з частотою 1 Гц, при цьому контакти реле розімкнені.
Повідомлення «Норма» видається пристроєм при знаходженні пристрою в черговому режимі шляхом замикання вихідних контактів реле і відображується вимкненим станом світлодіодного індикатора.
Повідомлення «Вызов постового»  тривалістю (3 ± 0,01) хвилини видається пристроєм у випадковий момент часу в інтервалі від 15 до 45 хвилин, з точністю визначення інтервалу часу ± 0,01 хвилин, шляхом переривистого включення світлодіодного індикатора і звукового сигналізатора з частотою 1 Гц.
Повідомлення «Пауза» тривалістю (5 ± 0,01) хвилин видається пристроєм після примусової короткочасної зупинки постовим циклу періодичної перевірки і відображується переривистим включенням світлодіодного індикатора з частотою 5 Гц.
Повідомлення «Тревога» видається пристроєм за відсутності постового під час видачі сповіщення «Вызов постового» або при пропажі живлячої напруги на якийсь час більше 0,01 секунди, шляхом розмикання вихідних контактів реле на час (10±0,6) секунди і безперервним включенням світлодіодного індикатора на час (15±0,01) хвилини.


3. Вірогідність виникнення відмови, пристрою, що призводить до помилкового спрацьовування, при знаходженні його в черговому режимі - не більше 0,01 за 1000 годин, що відповідає вірогідності відсутності вказаної відмови не менше 0,99 за 1000 годин.
 

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Діммер серії Ивелси® ЛСБ ДЛ

Призначений для регулювання яскравості свічення компактних люмінесцентних ламп (КЛЛ), у складі систем Ивелси ЛСБ

Може також керувати люмінесцентними лампами з дросельними баластами.