Про компаніюПроектиБлогВиробництвоТехнологіїДипломиВідгукиДилериКонтакти
Скачати
каталог продукції
Скачати
анкету клієнта
Тех. підтримка
ми допоможемо

Технології

Продукція, випускається під брендом Ивелси®, відображає наше прагнення до кращого.

Ми не зупиняємося на раніше досягнутому, ми прагнемо підкорити нові вершини якості та створити унікальні технології. Ми продумуємо все до дрібниць.

Наприклад, повна герметизація драйвера системи ЛСП останнього виконання, дозволила повністю виключити ймовірність виходу з ладу системи після санітарної обробки.

Наша перша розробка - система контролю процесом інкубації СКІП, успішно працює близько 12 років (а приблизно такий вік у компанії) на таких птахофабриках як Єткульський Госплемптіцезавод, ВАТ Хабаровський ППЗ, ЗАТ Пишмінська Птахофабрика.

Деякі системи, такі як ЛСС, не мають аналогів у світі. Розробка та впровадження ЛСС систем була зв'язана з деякими труднощами, пов'язаними зі складністю виконуваної задачі. Тим не менш, на сьогоднішній день, можна з упевненістю повідомити, що завдання виконано, і ми отримали стабільний, захищене і якісний виріб. ЛСС дозволяє регулювати яскравість систем на базі компактних люмінесцентних ламп, надаючи при цьому об'ємний сервіс за завданням технологічних програм освітленості для всього терміну виведення птиці. У діммері ЛСС було застосовано безліч секретних технологій і новітня база електронних компонентів. Перед розробкою була поставлена задача - створити пристрій, що не має вентиляторів. Завдання було успішно виконано дакуючи правильно підібраним силовим елементам, виробленим сьогодні єдиною компанією в світі.

Важливо також відзначити, що у всіх раніше випущених пристроях відсутні вентилятори. Як відомо, вентилятор - компонент найбільш схильний до ризику виходу з ладу. Крім того, вентилятор сприяє проникненню величезної кількості пилу, а її в пташниках достатньо. Відсутність вентиляторів дозволяє зробити термін служби наших виробів більше 10 років, а пилезахищеність - максимально можливою.

У системах управління наших виробів застосовуються найсучасніші алгоритми і принципи. Тільки наші системи управління освітленням мають зворотній зв'язок по освітленості через світловий датчик. Зворотній зв'язок дозволяє гарантувати освітленість, незважаючия на осідання пилу на світильниках, зміни кількості світильників та інші зміни в системі освітлення.

Варто зауважити, що світловий потік будь-люмінесцентної лампи зменшується на 30% протягом перших 1000 годин роботи. Для систем без датчика зворотного зв'язку доведеться щодня проводити коректування. Оригінальна, запатентована система підвіски сістем освітлення на базі лінійних світильників, дозволяє використовувати світильники у вертикальному та горизонтальному положенні. Для проведення сервісних робіт, світильники можна перевести в горизонтальне положення.

  Спектр вироблюваних систем освітлення дуже великий. Будь-який замовник зможе встановити таку систему, в якій був найбільш зацікавлений. Системи від простих, до преміум класу: з різною глибиною управління освітленістю (аж до преміум класу1-100%), рівнями управління, всіх видів утримання птиці, різним енергозбереженням і ціною. Хоча, висока ціна для дорогих систем не зовсім недолік, тому що світлодіодна система освітлення пташника Ивелси® Сведиос®, будучи найдорожчою, надасть максимальну економію в найближчі роки.

Варто також відзначити дублювання ручного і автоматичного керування для деяких вироблених систем.
 

Співробітники

Витт Андрей Николаевич
директор по розвитку

Розробка

Таймер програмований Ивелси® ФРОНТ-2Р

Призначений для управління двома незалежними релейними виходами у відповідність з визначеною користувачем програмою (далі програмою) і поточним часом;

Застосовується як елемент АСУТП в різних галузях промисловості;

У системах освітлення застосовується для управління циклами день / ніч